24 stycznia 2023 Magdalena Prusaczyk

Serdecznie Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na  najładniejszą maskę karnawałową

Organizatorem konkursu jest:
Przedszkole Miejskie nr 7 w Sosnowcu
ul. Wagowa 38a

nauczyciele koordynujący: Monika Wilk, Anna Piwowarska

Cele konkursu:

– rozwijanie poczucia estetyki, pomysłowości i kreatywnego myślenia,

– promowanie zainteresowań i talentów dzieci

– rekomendowanie działalności plastycznej jako formy ekspresji dziecka

– zapoznanie ze zwyczajami karnawałowym

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym.

2. Przedmiotem konkursu jest MASKA KARNAWAŁOWA – przestrzenna lub płaska, wykonana dowolną techniką plastyczną.Format pracy dowolny.

3. Każda placówka może wysłać maximum 2 prace.

4. Każda praca musi zawierać dane autora oraz opiekuna wg wypełnionej karty zgłoszeniowej przymocowanej do pracy. Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy dostarczyć osobiście bądź przesłać na adres Organizatora do dnia 02.02.2023r. Prace po tym terminie lub bez karty zgłoszeniowej nie będą brane pod uwagę.

5. Organizator powołuje Jury Konkursowe, które oceni prace konkursowe.

6. Ocenie będzie podlegać zgodność z wytycznymi regulaminu, estetyka wykonania pracy, ogólny wyraz artystyczny, oryginalność pomysłu a także stopień trudności wybranej techniki plastycznej.

7. Dla zwycięzców przewidziano nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Podziękowania dla nauczycieli, pod opieką których dzieci wykonały prace plastyczne wyślemy pocztą elektroniczną.

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10.02.2023r. na stronie Przedszkolnej Organizatora.

9. Maski Karnawałowe zgłoszone do konkursu przechodzą na własność Organizatora, który zastrzega sobie prawo dysponowania nadesłanymi pracami.

10. Uczestnik (opiekun) przystępując do konkursu, wyraża zgodę na dokumentowanie jego twórczości w formie rejestracji fotograficznej i jej prezentacji na stronie Miejskiego Przedszkola Nr 7 w Sosnowcu.

11. Uczestnik (opiekun) wyraża także zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu oraz wykorzystania wizerunku do celów promocyjnych Organizatora. Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator.

Życzymy powodzenia!